4. 10. 2020 MVP České Budějovice
rozhodčí Petra Márová
Psi - třída mladých
V1, CAJC, BOJ River Song Danny Pink (C-Quest Red Storm Rising x Tim Spirit Omega Point) chov.: D. B. Zevyakin, maj.: A. Lazarovová
Psi - mezitřída
V1, CAC, Res. CACIB Déja Vu & Zula Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: N. Marhounová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Fajelu Uere Asthenia (Apoge Zebu Asthenia x Enzi Ebun Salasirian) chov.: I. Peštová, maj.: L. Vondrus
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
Fena - mezitřída
absent Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
Feny - třída otevřená
absent Becca Maybe Dog (Old Legend´s Faro x Amaya Akua Maybe Dog) chov.: V.Vlasáková, maj.: L.Gregorová
absent Cyrah Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov. a maj.: H.Kolečkářová
Feny - třída šampionů
absent Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: M. Čechurová
V1, CAJC, BOJ River Song Danny Pink (C-Quest Red Storm Rising x Tim Spirit Omega Point) chov.: D. B. Zevyakin, maj.: A. Lazarovová
Psi - mezitřída
V1, CAC, Res. CACIB Déja Vu & Zula Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: N. Marhounová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Fajelu Uere Asthenia (Apoge Zebu Asthenia x Enzi Ebun Salasirian) chov.: I. Peštová, maj.: L. Vondrus
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
Fena - mezitřída
absent Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
Feny - třída otevřená
absent Becca Maybe Dog (Old Legend´s Faro x Amaya Akua Maybe Dog) chov.: V.Vlasáková, maj.: L.Gregorová
absent Cyrah Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov. a maj.: H.Kolečkářová
Feny - třída šampionů
absent Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: M. Čechurová
13. 9. 2020 NVP Ostrava
rozhodčí Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska
Psi - mezitřída
V1, CAC, NV, BOB Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
Psi - třída otevřená
V1, CAC Jazz Dancer Afrikata (Farlanders Can Be The Hurricanex Girl With Dragoon Tattoo Afrikata) chov.: A. Berensiene, maj. K. Ziolkowski
Psi - třída vítězů
V1, CAC Nirse Eric (Esperto Touchless Itapuca x Nirse Kamaria) chov.: K. Wodarski, maj.: K. Ziolkowski
V2, Res. CAC Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Ballada o Wedrowaniu) chov.: H. Wilczyňska, maj.: A. Spadlo
absent Fly With Style Afrikata (Kimwitu´s Azzaro x Chagma´s Lady In Black) chov.: A. Bereisiene, maj.: V. Hilalová
Psi - třída čestná
absent Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Feny - třída mladých
absent Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
Feny - mezitřída
V1, CAC, NV, BOS Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi EKibondo) chov. a maj.: A. Spadlo
absent Bahaticca´s Lunanga (Bahaticca´s Hogwart´s Wizard x Meisterhaus Live´N It Up) chov.: A. Pazdzierkiewicz, maj.: A. Pazdzerkiewicz a M. Nowak
Feny - třída otevřená
absent Garissa Njara Lady Congo (Old Legend's Faro x Jua Hanáček) chov.: M.Horáková, maj.: P.Ferko
Feny - třída veteránů
absent Daboya Kwilu Lady Congo (Wordsworth Final Ocassion x Assima Lady Congo) chov.: M. Horáková, maj.: V. Hilalová
absent Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
V1, CAC, NV, BOB Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
Psi - třída otevřená
V1, CAC Jazz Dancer Afrikata (Farlanders Can Be The Hurricanex Girl With Dragoon Tattoo Afrikata) chov.: A. Berensiene, maj. K. Ziolkowski
Psi - třída vítězů
V1, CAC Nirse Eric (Esperto Touchless Itapuca x Nirse Kamaria) chov.: K. Wodarski, maj.: K. Ziolkowski
V2, Res. CAC Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Ballada o Wedrowaniu) chov.: H. Wilczyňska, maj.: A. Spadlo
absent Fly With Style Afrikata (Kimwitu´s Azzaro x Chagma´s Lady In Black) chov.: A. Bereisiene, maj.: V. Hilalová
Psi - třída čestná
absent Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Feny - třída mladých
absent Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
Feny - mezitřída
V1, CAC, NV, BOS Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi EKibondo) chov. a maj.: A. Spadlo
absent Bahaticca´s Lunanga (Bahaticca´s Hogwart´s Wizard x Meisterhaus Live´N It Up) chov.: A. Pazdzierkiewicz, maj.: A. Pazdzerkiewicz a M. Nowak
Feny - třída otevřená
absent Garissa Njara Lady Congo (Old Legend's Faro x Jua Hanáček) chov.: M.Horáková, maj.: P.Ferko
Feny - třída veteránů
absent Daboya Kwilu Lady Congo (Wordsworth Final Ocassion x Assima Lady Congo) chov.: M. Horáková, maj.: V. Hilalová
absent Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
6. 9. 2020 NVP Olomouc
rozhodčí Tibor Havelka, SK
Psi - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, J-BIG3 River Song Danny Pink (C-Quest Red Storm Rising x Tim Spirit Omega Point) chov.: D. B. Zevyakin, maj.: A. Lazarovová
V2 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
Psi - mezitřída
V1, CAC Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
Psi - třída otevřená
V1, CAC, NV, BOB, BIG1 Bahaticca´s Jungle Edition African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´n It Up) chov.: A. Pazdzierkiewicz, maj.: A. Pazdzierkiewicz a L. Pomykala
Psi - třída vítězů
V1, CAC Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
VD2 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Feny - třída dorostu
VN1, BIS dorost 3 Naslediye Etera Zhuaiyu de la Koron (Naslediye Etera Charm Offensiv x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: V. V. Khabarova, maj.: P. Legyelová
Feny - třída mladých
V1, CAJC Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
Feny - třída otevřená
V1, CAC Cami Make Me Happy Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
VD2 Camisha Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H. Kolečkářová, maj.: V. Kohoutek
Feny - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOS Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
V2 Anaya Licha Maji (Sundevils Seabiscuit x Iana Ekibondo) chov.: L.Mácová, maj.: P. Lengyelová
V1, CAJC, BOJ, J-BIG3 River Song Danny Pink (C-Quest Red Storm Rising x Tim Spirit Omega Point) chov.: D. B. Zevyakin, maj.: A. Lazarovová
V2 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
Psi - mezitřída
V1, CAC Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
Psi - třída otevřená
V1, CAC, NV, BOB, BIG1 Bahaticca´s Jungle Edition African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´n It Up) chov.: A. Pazdzierkiewicz, maj.: A. Pazdzierkiewicz a L. Pomykala
Psi - třída vítězů
V1, CAC Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
VD2 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Feny - třída dorostu
VN1, BIS dorost 3 Naslediye Etera Zhuaiyu de la Koron (Naslediye Etera Charm Offensiv x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: V. V. Khabarova, maj.: P. Legyelová
Feny - třída mladých
V1, CAJC Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
Feny - třída otevřená
V1, CAC Cami Make Me Happy Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A. Lazarovová
VD2 Camisha Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H. Kolečkářová, maj.: V. Kohoutek
Feny - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOS Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
V2 Anaya Licha Maji (Sundevils Seabiscuit x Iana Ekibondo) chov.: L.Mácová, maj.: P. Lengyelová
5. 9. 2020 SVP Dolní Morava
rozhodčí Leoš Jančík
Psi - třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Iwan Ekibondo Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: A. Spadlo, maj.: E. Boucníková
VN2 Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
VN3 Akia Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: M. Tykal
VN4 Quido Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: L. Kučerová
Psi - třída mladých
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
VD2 Garry Prince of Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: J. Mizera
Psi - mezitřída
V1, CAC Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
V2, Res. CAC Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
V3 All Square iBear (Meisterhaus Razzle Dazzle x All Square Daring Darling of Meisterhaus) chov.: S. Prikhozhan, maj.: D. Karcz
Psi - třída otevřená
V1, CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V2, Res. CAC Dexter Mabanga (Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo x Ashlee Adenike Belongo) chov.: V. Křiváková, maj.: D. Králová
Diskvalifikace Percy Ekibondo (Hunrunzi Salasirian x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: O. Dognalova
Psi - třída pracovní
absent Havu Salonga Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: K. Solnařová
Psi - třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS Botambo Adikia Bohemia (Zahleka Just Like My Mother x Ignatia Ekibondo) chov.: D. Přibylová, maj.: K. Solnařová
V2 Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Ballada o Wedrowaniu) chov.: H. Wilczyňska, maj.: A. Spadlo
V3 Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
Psi - třída čestná
V1 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Psi - třída veteránů
V1, Vítěz speciální výstavy veteránů Old Legend´s Faro (Aragorn Shadows Of The Congo x Chiku Hanáček) chov.: P. Bolden, maj.: M. Horáková
V2 Ankan Ningen Banken (Fangio Ekibondo x Ela Wenet) chov.: J. Bláha, maj.: M. Novotný
Psi - mimo konkurenci
1. místo Gambo Ekibondo (Hanishan Pure Gold x Eliah Hanáček) chov.:M.Miklišová, maj.: I. a M. Lešovi
2. místo Kendon Wakizashi of Tianito (Tame Pride El Bosca x Adelaile Adebomi of Parnas) chov.: T. Tóth, maj.: D. Trávnička
Feny - třída dorostu
VN1 Naslediye Etera Zhuaiyu de la Koron (Naslediye Etera Charm Offensiv x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: V. V. Khabarova, maj.: P. Legyelová
VN2 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
VN3 Imanu Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski a A. Spadlo, maj.: D. Věžník
VN4 Cami Milba Bam (Ashi-Ro Milba Bam x Bayo Adikia Bohemia) chov.: M. Bambas, maj.: L. Filippi
VN5 Qaja Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: V. Bezděk
VN6 Blue Oyster Viva la Vida Loca (Kwame Ekibondo x Amia Kimombo) chov. a maj.: K. Čermáková
VN7 Bellissimo Vita Viva la Vida Loca (Kwame Ekibondo x Amia Kimombo) chov. K. Čermáková, maj.: P. Borská
absent Aziza Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: L. Janoušková
Feny - třída mladých
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
V2 Ghini Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: L. Popelková
Feny - mezitřída
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi EKibondo) chov. a maj.: A. Spadlo
V2, Res. CAC Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
Feny - třída otevřená
V1, CAC S´Amali Lady Congo Dogs of Anarchy (Old Legend´s Faro x Kupleto Sabella) chov.: A. Borysewicz, maj.: M. Horáková
V2, Res. CAC Ophelia Tami´s Ekibondo (Mutabaruga´s Jimmy Cliff x Honey Amber Sunrise) chov.: M.Miklišová, maj.: E.Boucníková
V3 Efia Mabanga (Elekevu Salasirian x C´Hiku Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: M. Černá
VD4 Disney Princess Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: D. Trávnička
Feny - třída pracovní
V1, CAC Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I.Peštová, maj.: M.Čechurová
Feny - třída vítězů
V1, CAC Amia Kimombo (Averey Kwilu Shattani x Aloli Mabanga) chov.: L. Baďurová, maj.: K. Čermáková
V2 Anaya Licha Maji (Sundevils Seabiscuit x Iana Ekibondo) chov.: L. Mácová, maj.: P. Lengyelová
Feny - třída čestná
V1, BOB Honey Amber Sunrise (Suntribe´s Heart of Love x Aspaire Delight of Amber Sunrise) chov.: Z. Verhuša, maj.: M. Miklišová
Feny - třída veteránů
V1, Vítěz speciální výstavy veteránů, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
VN1, Nejlepší dorost Iwan Ekibondo Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: A. Spadlo, maj.: E. Boucníková
VN2 Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
VN3 Akia Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: M. Tykal
VN4 Quido Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: L. Kučerová
Psi - třída mladých
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých, BOJ Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
VD2 Garry Prince of Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: J. Mizera
Psi - mezitřída
V1, CAC Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
V2, Res. CAC Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
V3 All Square iBear (Meisterhaus Razzle Dazzle x All Square Daring Darling of Meisterhaus) chov.: S. Prikhozhan, maj.: D. Karcz
Psi - třída otevřená
V1, CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V2, Res. CAC Dexter Mabanga (Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo x Ashlee Adenike Belongo) chov.: V. Křiváková, maj.: D. Králová
Diskvalifikace Percy Ekibondo (Hunrunzi Salasirian x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: O. Dognalova
Psi - třída pracovní
absent Havu Salonga Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: K. Solnařová
Psi - třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS Botambo Adikia Bohemia (Zahleka Just Like My Mother x Ignatia Ekibondo) chov.: D. Přibylová, maj.: K. Solnařová
V2 Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Ballada o Wedrowaniu) chov.: H. Wilczyňska, maj.: A. Spadlo
V3 Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
Psi - třída čestná
V1 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Psi - třída veteránů
V1, Vítěz speciální výstavy veteránů Old Legend´s Faro (Aragorn Shadows Of The Congo x Chiku Hanáček) chov.: P. Bolden, maj.: M. Horáková
V2 Ankan Ningen Banken (Fangio Ekibondo x Ela Wenet) chov.: J. Bláha, maj.: M. Novotný
Psi - mimo konkurenci
1. místo Gambo Ekibondo (Hanishan Pure Gold x Eliah Hanáček) chov.:M.Miklišová, maj.: I. a M. Lešovi
2. místo Kendon Wakizashi of Tianito (Tame Pride El Bosca x Adelaile Adebomi of Parnas) chov.: T. Tóth, maj.: D. Trávnička
Feny - třída dorostu
VN1 Naslediye Etera Zhuaiyu de la Koron (Naslediye Etera Charm Offensiv x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: V. V. Khabarova, maj.: P. Legyelová
VN2 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
VN3 Imanu Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski a A. Spadlo, maj.: D. Věžník
VN4 Cami Milba Bam (Ashi-Ro Milba Bam x Bayo Adikia Bohemia) chov.: M. Bambas, maj.: L. Filippi
VN5 Qaja Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: V. Bezděk
VN6 Blue Oyster Viva la Vida Loca (Kwame Ekibondo x Amia Kimombo) chov. a maj.: K. Čermáková
VN7 Bellissimo Vita Viva la Vida Loca (Kwame Ekibondo x Amia Kimombo) chov. K. Čermáková, maj.: P. Borská
absent Aziza Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: L. Janoušková
Feny - třída mladých
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých Gathema Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: M. Školník, maj.: V. Adámek
V2 Ghini Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: L. Popelková
Feny - mezitřída
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi EKibondo) chov. a maj.: A. Spadlo
V2, Res. CAC Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
Feny - třída otevřená
V1, CAC S´Amali Lady Congo Dogs of Anarchy (Old Legend´s Faro x Kupleto Sabella) chov.: A. Borysewicz, maj.: M. Horáková
V2, Res. CAC Ophelia Tami´s Ekibondo (Mutabaruga´s Jimmy Cliff x Honey Amber Sunrise) chov.: M.Miklišová, maj.: E.Boucníková
V3 Efia Mabanga (Elekevu Salasirian x C´Hiku Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: M. Černá
VD4 Disney Princess Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: D. Trávnička
Feny - třída pracovní
V1, CAC Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I.Peštová, maj.: M.Čechurová
Feny - třída vítězů
V1, CAC Amia Kimombo (Averey Kwilu Shattani x Aloli Mabanga) chov.: L. Baďurová, maj.: K. Čermáková
V2 Anaya Licha Maji (Sundevils Seabiscuit x Iana Ekibondo) chov.: L. Mácová, maj.: P. Lengyelová
Feny - třída čestná
V1, BOB Honey Amber Sunrise (Suntribe´s Heart of Love x Aspaire Delight of Amber Sunrise) chov.: Z. Verhuša, maj.: M. Miklišová
Feny - třída veteránů
V1, Vítěz speciální výstavy veteránů, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
16. 8. 2020 NVP Mladá Boleslav
rozhodčí Andrzej Stepinski, PL
Psi - třída dorostu
VN1 Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
Psi - třída mladých
V1, CAJC, BOJ Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
V2 Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
Psi - mezitřída
V1, CAC Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
Psi - třída otevřená
VD1 Percy Ekibondo (Hunrunzi Salasirian x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: O. Dognalova
Psi - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOS Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
V2, Res. CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Feny - třída dorostu
VN1 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
Feny - mezitřída
V1, CAC, NV, BOB Bhatindar Milba Bam (Elkey Lubao Ituri Moravia x Bayo Adikia Bohemia) chov. a maj.: M. Bambas
V2, Res. CAC Farida Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski, maj.: K. Havlová
VD3 Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
Feny - třída otevřená
V1, CAC Dream of Congo Chelsea (Dream of Congo Dakar x Dream of Congo Freya) chov.: O. Kunich, maj.: S. Shylenko
V2, Res. CAC Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P. Vorlíček, Z. Maier
Feny - třída vítězů
V1, CAC Elidas Chanzo Cha Nile (Momba Tonga Charlie x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: P. Vorlíček
VN1 Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
Psi - třída mladých
V1, CAJC, BOJ Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
V2 Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
Psi - mezitřída
V1, CAC Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
Psi - třída otevřená
VD1 Percy Ekibondo (Hunrunzi Salasirian x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: O. Dognalova
Psi - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOS Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
V2, Res. CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Feny - třída dorostu
VN1 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
Feny - mezitřída
V1, CAC, NV, BOB Bhatindar Milba Bam (Elkey Lubao Ituri Moravia x Bayo Adikia Bohemia) chov. a maj.: M. Bambas
V2, Res. CAC Farida Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski, maj.: K. Havlová
VD3 Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
Feny - třída otevřená
V1, CAC Dream of Congo Chelsea (Dream of Congo Dakar x Dream of Congo Freya) chov.: O. Kunich, maj.: S. Shylenko
V2, Res. CAC Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P. Vorlíček, Z. Maier
Feny - třída vítězů
V1, CAC Elidas Chanzo Cha Nile (Momba Tonga Charlie x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: P. Vorlíček
13. 6. 2020 KVP Chržín
rozhodčí Lenka Frnčová
Psi - třída štěňat
VN1, Nejhezčí štěně Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
VN2 Akia Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: M. Tykal
Psi - třída dorostu
VN1, Nejhezčí dorost American Gentleman From Zainabu (Jadaka Meisterhaus Silver Legacy x Nature’s Masterpiece Happy For Zainabu) chov. a maj.: K.Chudzinska
VN2 Iwan Ekibondo Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: A. Spadlo, maj.: E. Boucníková
VN3 Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
VN4 Gaston Gold King Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: M. Drešerová
N Garry Prince of Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: J. Mizera
Psi - třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
V2 Jupoto Poto Asthenia (Gikuyu Twa Asthenia x Taji & Makindu Nzangi To Asthenia) chov.: I. Peštová, maj.: L. Lenfeldová
Psi - mezitřída
V1, CAC All Square iBear (Meisterhaus Razzle Dazzle x All Square Daring Darling of Meisterhaus) chov.: S. Prikhozhan, maj.: D. Karcz
V2, Res. CAC Déja Vu & Zula Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: N. Marhounová
V3 Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
VD4 Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
absent Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V2, Res. CAC Atheo Zsoka Tabangwa (Botambo Adikia Bohemia x Ebongo Vungu Asthenia) chov.: K. Solnařová, maj.: A. Ábelovský
V3 Bundar Neo Anulinka (Gabo Njombe Lady Congo x Connie Ningen Banken) chov.: P.Vorlíček, maj.: J.Ambrožová
VD4 Cesar Anulinka (Gabo Njombe Lady Congo x Abuya Anulinka) chov. a maj.: P.Vorlíček
Psi - třída pracovní
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB Fenuku Krumloš (Gambo Ekibondo x Leila Ekibondo) chov.: I. Kuzdasová, maj.: Z. Maier
V2, Res. CAC Havu Salonga Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: K. Solnařová
V3 Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov.: M. Miklišová, maj.: L. Lenfeldová
Psi - třída vítězů
V1, CAC Botambo Adikia Bohemia (Zahleka Just Like My Mother x Ignatia Ekibondo) chov.: D. Přibylová, maj.: K. Solnařová
V2, Res. CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V3 Gibson Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess Of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Maier
V4 Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
Psi - třída čestná
V1 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Psi - třída veteránů
V1, Klubový vítěz veteránů Old Legend´s Faro (Aragorn Shadows Of The Congo x Chiku Hanáček) chov.: P. Bolden, maj.: M. Horáková
V2 Ankan Ningen Banken (Fangio Ekibondo x Ela Wenet) chov.: J. Bláha, maj.: M. Novotný
Psi - mimo konkurenci
1. místo Gambo Ekibondo (Hanishan Pure Gold x Eliah Hanáček) chov.:M.Miklišová, maj.: I. a M. Lešovi
2. místo Kendon Wakizashi of Tianito (Tame Pride El Bosca x Adelaile Adebomi of Parnas) chov.: T. Tóth, maj.: D. Trávnička
Feny - třída štěňat
VN1 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
VN2 Ashaki Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: J. Šímová
VN3 Aziza Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: L. Janoušková
Feny - třída dorostu
VN1 Ghini Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: L. Popelková
VN2 Neslediye Etera Going For Win (Itury Puzzle Talented Carl To Winner Time x Naslediye Etera Some Kind Of Magic) chov.: V. V. Khabarova, maj.: Z. Maier
VN3 Regina Mysterious Talisman (Itury Puzzle Man In Black x Gurays Bokari Mysterious Talisman) chov.: I. Zlatkina, maj.: A. Ferková
Feny - třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých Ginny Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Weisgärberová
V2 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
V3 Gimbya Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: J. Školník, L. Jará
VD4 Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
VD Disney Princess Manominoko (Enzi Viatu Atshenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: D. Trávnička
Feny - mezitřída
V1, CAC Farida Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski, maj.: K. Havlová
V2, Res. CAC Gashaka Chanzo Cha Nile (Tame Pride El Bosca x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: D. Králová
V3 Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P. Vorlíček, Z. Maier
Feny - třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS S´Amali Lady Congo Dogs of Anarchy (Old Legend´s Faro x Kupleto Sabella) chov.: A. Borysewicz, maj.: M. Horáková
V2, Res. CAC Dream of Congo Chelsea (Dream of Congo Dakar x Dream of Congo Freya) chov.: O.Kunich, maj.: S.Shylenko
V3 Fate Krumloš (Gambo Ekibondo x Leila Ekibondo) chov. a maj.: I. Kuzdasová
V4 Alaysha Zakia Tabangwa (Botambo Adikia Bohemia x Ebongo Vungu Asthenia) chov.: K. Solnařová, maj.: M. Trenopulos
V Chloe Kimombo (Averey Kwilu Shattani x Aloli Mabanga) chov.: L.Baďurová, maj.: K.Písková
V Ophelia Tami´s Ekibondo (Mutabaruga´s Jimmy Cliff x Honey Amber Sunrise) chov.: M.Miklišová, maj.: E.Boucníková
VD Beya Maybe Dog (Old Legend´s Faro x Amaya Akua Maybe Dog) chov.: V. Vlasáková, maj.: K. Válová
absent Taji & Makindu Nzangi To Asthenia (Emerant Makindu Heez Got Game x Avongara Naziki) chov.: B. Phillips, maj.: I. Peštová
Feny - třída pracovní
V1, CAC Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I.Peštová, maj.: M.Čechurová
V2, Res. CAC Dibi Mabanga (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Ashlee Adenike Belongo) chov.: V.Křiváková, maj.: L.Popelková
Feny - třída vítězů
V1, CAC Nature´s Masterpiece Happy for Zainabu (I Love Paris of Swala Pala x Easy Come Easy Go Afriakata) chov.: T.Tuominen, maj.: K.Chudzinska
V2, Res. CAC Suntastic Vida Winter (Tim Spirit Time Keeper x In Black And White Afrikata) chov.: A.Nechaeva, maj.: Z.Maier
Feny - třída čestná
V1 Honey Amber Sunrise (Suntribe´s Heart of Love x Aspaire Delight of Amber Sunrise) chov.: Z. Verhuša, maj.: M. Miklišová
V2 Bajka Manominoko (Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo x Energy Endless Love Lis Glamur) chov a maj..: M.Novotný
Feny - třída veteránů
V1, Klubový vítěz veteránů, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
V2 Lis Glamur Energy Endless Love (Georg Glamur Hanáček x Blaze of Glory Afrikata) chov.: I. Ososkova, maj.: M. Novotný
V3 Hanishan Rock The World (Sundaiata´s Pharaoh´s Puzzle x Hanishan Titilayo Sharab) chov.: H.Joronen, maj.: R.Pohlreich
Feny - mimo konkurenci
1. místo Msumari´s Bayabaya (C-Quest´s Jokuba Dandy Shandy x Msumari´s Aza Aminouh) chov.: S .Nagel, maj.: I. a M.Lešovi
VN1, Nejhezčí štěně Quentin Ekibondo (Bahaticca’s Givenchy Gentleman Only x Honey Amber Sunrise) chov.: M. Miklišová, maj.: E. Kuzdasová
VN2 Akia Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: M. Tykal
Psi - třída dorostu
VN1, Nejhezčí dorost American Gentleman From Zainabu (Jadaka Meisterhaus Silver Legacy x Nature’s Masterpiece Happy For Zainabu) chov. a maj.: K.Chudzinska
VN2 Iwan Ekibondo Sangre Pura (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Naomi Ekibondo) chov.: A. Spadlo, maj.: E. Boucníková
VN3 Afrikan Laminam Battle of the Iron Throne (Hanishan Bowwow Wow x B´Hanishan True African Laninam) chov.: P. Ylitörmä, maj.: P. Tarant
VN4 Gaston Gold King Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: M. Drešerová
N Garry Prince of Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: J. Mizera
Psi - třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane From Black Manor x Juicy News Afrikata) chov.: A. Aho, maj.: J. Hugo
V2 Jupoto Poto Asthenia (Gikuyu Twa Asthenia x Taji & Makindu Nzangi To Asthenia) chov.: I. Peštová, maj.: L. Lenfeldová
Psi - mezitřída
V1, CAC All Square iBear (Meisterhaus Razzle Dazzle x All Square Daring Darling of Meisterhaus) chov.: S. Prikhozhan, maj.: D. Karcz
V2, Res. CAC Déja Vu & Zula Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: N. Marhounová
V3 Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
VD4 Gimli Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Vilhelmová
absent Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V2, Res. CAC Atheo Zsoka Tabangwa (Botambo Adikia Bohemia x Ebongo Vungu Asthenia) chov.: K. Solnařová, maj.: A. Ábelovský
V3 Bundar Neo Anulinka (Gabo Njombe Lady Congo x Connie Ningen Banken) chov.: P.Vorlíček, maj.: J.Ambrožová
VD4 Cesar Anulinka (Gabo Njombe Lady Congo x Abuya Anulinka) chov. a maj.: P.Vorlíček
Psi - třída pracovní
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB Fenuku Krumloš (Gambo Ekibondo x Leila Ekibondo) chov.: I. Kuzdasová, maj.: Z. Maier
V2, Res. CAC Havu Salonga Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I. Peštová, maj.: K. Solnařová
V3 Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov.: M. Miklišová, maj.: L. Lenfeldová
Psi - třída vítězů
V1, CAC Botambo Adikia Bohemia (Zahleka Just Like My Mother x Ignatia Ekibondo) chov.: D. Přibylová, maj.: K. Solnařová
V2, Res. CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V3 Gibson Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess Of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Maier
V4 Hakimu Salasirian (Bororo Yamba Asthenia x Hanishan Rock The World) chov.: R. Pohlreich, maj.: P. Tarant
Psi - třída čestná
V1 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
Psi - třída veteránů
V1, Klubový vítěz veteránů Old Legend´s Faro (Aragorn Shadows Of The Congo x Chiku Hanáček) chov.: P. Bolden, maj.: M. Horáková
V2 Ankan Ningen Banken (Fangio Ekibondo x Ela Wenet) chov.: J. Bláha, maj.: M. Novotný
Psi - mimo konkurenci
1. místo Gambo Ekibondo (Hanishan Pure Gold x Eliah Hanáček) chov.:M.Miklišová, maj.: I. a M. Lešovi
2. místo Kendon Wakizashi of Tianito (Tame Pride El Bosca x Adelaile Adebomi of Parnas) chov.: T. Tóth, maj.: D. Trávnička
Feny - třída štěňat
VN1 Mutabaruga´s Aber echt ey (Bulldobas Blockbuster x Mutabaruga’s Vita Third World) chov.: N. Baaser, maj.: R. Pohlreich
VN2 Ashaki Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: J. Šímová
VN3 Aziza Wawindaji Kidogo (Life Is A Smile Alisina Zvezdochka x Hakika Sewu Asthenia) chov.: M. Čechurová, maj.: L. Janoušková
Feny - třída dorostu
VN1 Ghini Mabanga (Dumisani Chanzo Cha Nile x Dibi Mabanga) chov.: V. Křiváková, maj.: L. Popelková
VN2 Neslediye Etera Going For Win (Itury Puzzle Talented Carl To Winner Time x Naslediye Etera Some Kind Of Magic) chov.: V. V. Khabarova, maj.: Z. Maier
VN3 Regina Mysterious Talisman (Itury Puzzle Man In Black x Gurays Bokari Mysterious Talisman) chov.: I. Zlatkina, maj.: A. Ferková
Feny - třída mladých
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých Ginny Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov.: I. Kuzdasová, maj.: M. Weisgärberová
V2 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
V3 Gimbya Sunny Fellow (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Elisha Sunny Fellow) chov.: J. Školník, L. Jará
VD4 Gaia Krumloš (Hakimu Salasirian x Fate Krumloš) chov. a maj.: I. Kuzdasová
VD Disney Princess Manominoko (Enzi Viatu Atshenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: D. Trávnička
Feny - mezitřída
V1, CAC Farida Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R. Brzozowski, maj.: K. Havlová
V2, Res. CAC Gashaka Chanzo Cha Nile (Tame Pride El Bosca x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: D. Králová
V3 Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P. Vorlíček, Z. Maier
Feny - třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS S´Amali Lady Congo Dogs of Anarchy (Old Legend´s Faro x Kupleto Sabella) chov.: A. Borysewicz, maj.: M. Horáková
V2, Res. CAC Dream of Congo Chelsea (Dream of Congo Dakar x Dream of Congo Freya) chov.: O.Kunich, maj.: S.Shylenko
V3 Fate Krumloš (Gambo Ekibondo x Leila Ekibondo) chov. a maj.: I. Kuzdasová
V4 Alaysha Zakia Tabangwa (Botambo Adikia Bohemia x Ebongo Vungu Asthenia) chov.: K. Solnařová, maj.: M. Trenopulos
V Chloe Kimombo (Averey Kwilu Shattani x Aloli Mabanga) chov.: L.Baďurová, maj.: K.Písková
V Ophelia Tami´s Ekibondo (Mutabaruga´s Jimmy Cliff x Honey Amber Sunrise) chov.: M.Miklišová, maj.: E.Boucníková
VD Beya Maybe Dog (Old Legend´s Faro x Amaya Akua Maybe Dog) chov.: V. Vlasáková, maj.: K. Válová
absent Taji & Makindu Nzangi To Asthenia (Emerant Makindu Heez Got Game x Avongara Naziki) chov.: B. Phillips, maj.: I. Peštová
Feny - třída pracovní
V1, CAC Hakika Sewu Asthenia (Bahaticca´s Callidus x Msumari´s Bayabaya) chov.: I.Peštová, maj.: M.Čechurová
V2, Res. CAC Dibi Mabanga (Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo x Ashlee Adenike Belongo) chov.: V.Křiváková, maj.: L.Popelková
Feny - třída vítězů
V1, CAC Nature´s Masterpiece Happy for Zainabu (I Love Paris of Swala Pala x Easy Come Easy Go Afriakata) chov.: T.Tuominen, maj.: K.Chudzinska
V2, Res. CAC Suntastic Vida Winter (Tim Spirit Time Keeper x In Black And White Afrikata) chov.: A.Nechaeva, maj.: Z.Maier
Feny - třída čestná
V1 Honey Amber Sunrise (Suntribe´s Heart of Love x Aspaire Delight of Amber Sunrise) chov.: Z. Verhuša, maj.: M. Miklišová
V2 Bajka Manominoko (Manzi Tami´s TamTamy Ekibondo x Energy Endless Love Lis Glamur) chov a maj..: M.Novotný
Feny - třída veteránů
V1, Klubový vítěz veteránů, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
V2 Lis Glamur Energy Endless Love (Georg Glamur Hanáček x Blaze of Glory Afrikata) chov.: I. Ososkova, maj.: M. Novotný
V3 Hanishan Rock The World (Sundaiata´s Pharaoh´s Puzzle x Hanishan Titilayo Sharab) chov.: H.Joronen, maj.: R.Pohlreich
Feny - mimo konkurenci
1. místo Msumari´s Bayabaya (C-Quest´s Jokuba Dandy Shandy x Msumari´s Aza Aminouh) chov.: S .Nagel, maj.: I. a M.Lešovi
2. 2. 2020 MVP Brno
rozhodčí Miroslav Václavík
Psi - třída dorostu
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Casanova Bewitching Grace (Sonbar’s Westerly Wind x Lady Sharm Alisina Zvezdochka) chov.: T. Repan, maj.: L. Golii
V2 Lucky Luck of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov. a maj.: D. Müller
Psi - mezitřída
VD1 Intisara´z Cool Sub-Zero (Intisara'z Artorias Abyss'stalker x Adebanke's Perfect Illusion Intisara'z) chov.: O. Zaichkova, maj.: T. Shevtsova
Psi - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB Adebanke´s Trendsetter (Fogo Itury Puzzle Itapuca x Itury Puzzle Felicia At Adebanke´s) chov. a maj.: E. Balova
V2, Res.CAC Bahaticca´s Jungle Edition (African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´N It Up) chov. a maj.: A. Pazdzierkiewicz
VD3 Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Nzinzi Ballada o Wedrowaniu) chov.: M. Kaminská, maj.: A. Spadlo
VD4 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS All Square Fabulous Conqueror (Meisterhaus Victory van Gogh x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: S. Prikhozhan, maj.: N. Pavlenko
V2, Res. CAC Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
V3 Congo Line Don´t Stop (Sulla Liwang x Congo Line A Classy Touch) chov.: V. Kolotsei, maj.: E. Vostretsova
VD4 Jake Long Hero of Burudika (Sulla Liwang x Erra Niobe Warrior of Burudika) chov. a maj.: D.Müller
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Lupita Itapuca (Kazor's Take Me All The Wa x Naejon Klassic Mamasue Itapuca) chov.: S. Steele, maj.: E. Balova
VD2 Faraoland Miss Just Fab (Faraoland Swedish Design x Chagmas Rose To Faraoland) chov.: H. Strombert, maj.: E. Vostretsova
VD3 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
Feny - mezitřída
VD1 Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R.Brzozowski, maj.: A.Spadlo
Feny - třída otevřená
V1, CAC, CACIB Phoenix (Arcane From Black Manor x Belong To Music Afrikata) chov.: L. Peckuviene, maj.: I. Merinova
V2 OK´ She is Beautiful Alisina Zvezdochka (Beatles Aliuzija x Ranana Liwang) chov.: A. Dubas, maj.: E. Vostretsova
V3 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
absent Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída šampionů
V1, CAC, Res. CACIB Dona Carolans Sweetie of Burudika (Taji Hodari Flies To Loango x Ashti Princess Of Burudika) chov.: D.Müller, maj.: K. Lukaszewska
V2, Res. CAC Bahaticca´s Guerlain Idylle (Faraoland Ibra The Starplayer x Kenya Ekibondo) chov.: A.Pazdzierkiewicz, maj.: L.Pomykala
V3 Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
Feny - třída veteránů
V1, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Casanova Bewitching Grace (Sonbar’s Westerly Wind x Lady Sharm Alisina Zvezdochka) chov.: T. Repan, maj.: L. Golii
V2 Lucky Luck of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov. a maj.: D. Müller
Psi - mezitřída
VD1 Intisara´z Cool Sub-Zero (Intisara'z Artorias Abyss'stalker x Adebanke's Perfect Illusion Intisara'z) chov.: O. Zaichkova, maj.: T. Shevtsova
Psi - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB Adebanke´s Trendsetter (Fogo Itury Puzzle Itapuca x Itury Puzzle Felicia At Adebanke´s) chov. a maj.: E. Balova
V2, Res.CAC Bahaticca´s Jungle Edition (African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´N It Up) chov. a maj.: A. Pazdzierkiewicz
VD3 Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Nzinzi Ballada o Wedrowaniu) chov.: M. Kaminská, maj.: A. Spadlo
VD4 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS All Square Fabulous Conqueror (Meisterhaus Victory van Gogh x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: S. Prikhozhan, maj.: N. Pavlenko
V2, Res. CAC Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
V3 Congo Line Don´t Stop (Sulla Liwang x Congo Line A Classy Touch) chov.: V. Kolotsei, maj.: E. Vostretsova
VD4 Jake Long Hero of Burudika (Sulla Liwang x Erra Niobe Warrior of Burudika) chov. a maj.: D.Müller
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Lupita Itapuca (Kazor's Take Me All The Wa x Naejon Klassic Mamasue Itapuca) chov.: S. Steele, maj.: E. Balova
VD2 Faraoland Miss Just Fab (Faraoland Swedish Design x Chagmas Rose To Faraoland) chov.: H. Strombert, maj.: E. Vostretsova
VD3 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
Feny - mezitřída
VD1 Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R.Brzozowski, maj.: A.Spadlo
Feny - třída otevřená
V1, CAC, CACIB Phoenix (Arcane From Black Manor x Belong To Music Afrikata) chov.: L. Peckuviene, maj.: I. Merinova
V2 OK´ She is Beautiful Alisina Zvezdochka (Beatles Aliuzija x Ranana Liwang) chov.: A. Dubas, maj.: E. Vostretsova
V3 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
absent Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída šampionů
V1, CAC, Res. CACIB Dona Carolans Sweetie of Burudika (Taji Hodari Flies To Loango x Ashti Princess Of Burudika) chov.: D.Müller, maj.: K. Lukaszewska
V2, Res. CAC Bahaticca´s Guerlain Idylle (Faraoland Ibra The Starplayer x Kenya Ekibondo) chov.: A.Pazdzierkiewicz, maj.: L.Pomykala
V3 Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
Feny - třída veteránů
V1, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
1. 2. 2020 MVP Brno
rozhodčí Lenka Frnčová
Psi - třída dorostu
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Casanova Bewitching Grace (Sonbar’s Westerly Wind x Lady Sharm Alisina Zvezdochka) chov.: T. Repan, maj.: L. Golii
V2 Lucky Luck of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov. a maj.: D. Müller
Psi - mezitřída
V1, CAC Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
V2, Res. CAC Intisara´z Cool Sub-Zero (Intisara'z Artorias Abyss'stalker x Adebanke's Perfect Illusion Intisara'z) chov.: O. Zaichkova, maj.: T. Shevtsova
Psi - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB Bahaticca´s Jungle Edition (African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´N It Up) chov. a maj.: A. Pazdzierkiewicz
V2, Res. CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V3 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V4 Tim Spirit Gektor (Tim Spirit Tempelhuter x Tim Spirit Godess) chov.: M. Kanygina, maj.: E. Vostretsova
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS Adebanke´s Trendsetter (Fogo Itury Puzzle Itapuca x Itury Puzzle Felicia At Adebanke´s) chov. a maj.: E. Balova
V2, Res. CAC All Square Fabulous Conqueror (Meisterhaus Victory van Gogh x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: S. Prikhozhan, maj.: N. Pavlenko
V3 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
V4 Jake Long Hero of Burudika (Sulla Liwang x Erra Niobe Warrior of Burudika) chov. a maj.: D.Müller
V Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Nzinzi Ballada o Wedrowaniu) chov.: M. Kaminská, maj.: A. Spadlo
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB, J-BIG1 Lupita Itapuca (Kazor's Take Me All The Wa x Naejon Klassic Mamasue Itapuca) chov.: S. Steele, maj.: E. Balova
V2 Faraoland Miss Just Fab (Faraoland Swedish Design x Chagmas Rose To Faraoland) chov.: H. Strombert, maj.: E. Vostretsova
V3 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
absent Jazande Pende Asthenia (Gikuyu Twa Asthenia x Taji & Makindu Nzangi To Asthenia) chov. a maj.: I. Peštová
Feny - mezitřída
V1, CAC Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R.Brzozowski, maj.: A.Spadlo
Feny - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB OK´ She is Beautiful Alisina Zvezdochka (Beatles Aliuzija x Ranana Liwang) chov.: A. Dubas, maj.: E. Vostretsova
V2 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
VD3 Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída šampionů
V1, CAC, CACIB Bahaticca´s Guerlain Idylle (Faraoland Ibra The Starplayer x Kenya Ekibondo) chov.: A.Pazdzierkiewicz, maj.: L.Pomykala
V2, Res. CAC Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
V3 Phoenix (Arcane From Black Manor x Belong To Music Afrikata) chov.: L. Peckuviene, maj.: I. Merinova
V4 Dona Carolans Sweetie of Burudika (Taji Hodari Flies To Loango x Ashti Princess Of Burudika) chov.: D.Müller, maj.: K. Lukaszewska
Feny - třída veteránů
V1, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Casanova Bewitching Grace (Sonbar’s Westerly Wind x Lady Sharm Alisina Zvezdochka) chov.: T. Repan, maj.: L. Golii
V2 Lucky Luck of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov. a maj.: D. Müller
Psi - mezitřída
V1, CAC Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
V2, Res. CAC Intisara´z Cool Sub-Zero (Intisara'z Artorias Abyss'stalker x Adebanke's Perfect Illusion Intisara'z) chov.: O. Zaichkova, maj.: T. Shevtsova
Psi - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB Bahaticca´s Jungle Edition (African Legend Made To Break Your Heart x Meisterhaus Live´N It Up) chov. a maj.: A. Pazdzierkiewicz
V2, Res. CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
V3 Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V4 Tim Spirit Gektor (Tim Spirit Tempelhuter x Tim Spirit Godess) chov.: M. Kanygina, maj.: E. Vostretsova
Psi - třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS Adebanke´s Trendsetter (Fogo Itury Puzzle Itapuca x Itury Puzzle Felicia At Adebanke´s) chov. a maj.: E. Balova
V2, Res. CAC All Square Fabulous Conqueror (Meisterhaus Victory van Gogh x Kimwitu´s Sweety Strawberry) chov.: S. Prikhozhan, maj.: N. Pavlenko
V3 Mungu Tami´s TamTamy Ekibondo (Jamila´s Jamadari x Hannah Ekibondo) chov. a maj.: M. Miklišová
V4 Jake Long Hero of Burudika (Sulla Liwang x Erra Niobe Warrior of Burudika) chov. a maj.: D.Müller
V Little Boy Ballada o Wedrowaniu (Sulla Liwang x Nzinzi Ballada o Wedrowaniu) chov.: M. Kaminská, maj.: A. Spadlo
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB, J-BIG1 Lupita Itapuca (Kazor's Take Me All The Wa x Naejon Klassic Mamasue Itapuca) chov.: S. Steele, maj.: E. Balova
V2 Faraoland Miss Just Fab (Faraoland Swedish Design x Chagmas Rose To Faraoland) chov.: H. Strombert, maj.: E. Vostretsova
V3 Iside Del Piccolo Tempo (Tim Spirit Tempelhunter x Cika Del Piccolo Tempo) chov.: A. Tempesta maj.: D. Věžník
absent Jazande Pende Asthenia (Gikuyu Twa Asthenia x Taji & Makindu Nzangi To Asthenia) chov. a maj.: I. Peštová
Feny - mezitřída
V1, CAC Fatina Sangre Pura (Elekevu Salasirian x Naomi Ekibondo) chov.: R.Brzozowski, maj.: A.Spadlo
Feny - třída otevřená
V1, CAC, Res. CACIB OK´ She is Beautiful Alisina Zvezdochka (Beatles Aliuzija x Ranana Liwang) chov.: A. Dubas, maj.: E. Vostretsova
V2 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
VD3 Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída šampionů
V1, CAC, CACIB Bahaticca´s Guerlain Idylle (Faraoland Ibra The Starplayer x Kenya Ekibondo) chov.: A.Pazdzierkiewicz, maj.: L.Pomykala
V2, Res. CAC Goldlay Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Ligocka
V3 Phoenix (Arcane From Black Manor x Belong To Music Afrikata) chov.: L. Peckuviene, maj.: I. Merinova
V4 Dona Carolans Sweetie of Burudika (Taji Hodari Flies To Loango x Ashti Princess Of Burudika) chov.: D.Müller, maj.: K. Lukaszewska
Feny - třída veteránů
V1, BOV Hannah Ekibondo (C-Quest´s Echo of Eldorado x Eliah Hanáček) chov. a maj.: M. Miklišová
12. 1. 2020 NVP Brno
rozhodčí Zuzana Mikolková, SK
Psi - třída dorostu
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
Psi - mezitřída
V1 Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V2, Res. CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
VD3 Caesar Badi Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H.Kolečkářová, maj.: P.Czehowská
Psi - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOB Gibson Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess Of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Maier
V2, Res. CAC Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A.Lazarovová
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOS Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P.Vorlíček, Z.Maier
Feny - třída otevřená
V1, CAC, NV Suntastic Vida Winter (Tim Spirit Time Keeper x In Black And White Afrikata) chov.: A.Nechaeva, maj.: Z.Maier
V2, Res. CAC Cyrah Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov. a maj.: H.Kolečkářová
V3 Camisha Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H. Kolečkářová, maj.: V. Kohoutek
VD4 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
VD Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída vítězů
V1, CAC Elidas Chanzo Cha Nile (Momba Tonga Charlie x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: P. Vorlíček
V2, Res. CAC Cami Make Me Happy Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A.Lazarovová
VN1 Ruosteposken Helmenkalastaja (Arcane from Black Manor x Juicy News Afrikata) chov. Anne Aho, maj.: J. Hugo
Psi - třída mladých
V1, CAJC Dexter Manominoko (Enzi Viatu Asthenia x Bajka Manominoko) chov.: M. Novotný, maj.: A. Jastrzembská
Psi - mezitřída
V1 Blackstar & Taji Strike Lightening Upon Asthenia (Sirius Works For Me x Taji´s Trixie Chases Evening Fireflies) chov.: T.Curry, T.Fehrman, K.Campbell, maj.: I.Peštová a L.Junová
Psi - třída otevřená
V1, CAC Collin Manominoko (Ankan Ningen Banken x Lis Glamur Energy Endless Love) chov.: M.Novotný, maj.: J.Hugo
V2, Res. CAC Mutabaruga´s Willy Williams (Khani´s Teazer She Thinks My Tractor´s Sexy x Dakarai Grasshopper) chov.: N. Baaser, maj.: I. Peštová, L. Junová
VD3 Caesar Badi Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H.Kolečkářová, maj.: P.Czehowská
Psi - třída vítězů
V1, CAC, NV, BOB Gibson Warrior of Burudika (Sulla Liwang x Ariniti Princess Of Burudika) chov.: D. Müller, maj.: Z. Maier
V2, Res. CAC Cotty Be Free To Fly Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A.Lazarovová
Feny - třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOS Lucky Lulka of Burudika (Wanyika Malik x Selma Liwang) chov.: D.Müller, maj.: P.Vorlíček, Z.Maier
Feny - třída otevřená
V1, CAC, NV Suntastic Vida Winter (Tim Spirit Time Keeper x In Black And White Afrikata) chov.: A.Nechaeva, maj.: Z.Maier
V2, Res. CAC Cyrah Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov. a maj.: H.Kolečkářová
V3 Camisha Svitánka (Possum Creek´s Atumpan x Badu Svitánka) chov.: H. Kolečkářová, maj.: V. Kohoutek
VD4 Dream of Congo Happy Star (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
VD Dream of Congo Harmony (Dream of Congo Bakongo x Djuly) chov.: O. Kunich, maj.: R. Taktasheva
Feny - třída vítězů
V1, CAC Elidas Chanzo Cha Nile (Momba Tonga Charlie x Boyoma Chanzo Cha Nile) chov.: O. Polášek, maj.: P. Vorlíček
V2, Res. CAC Cami Make Me Happy Ewo (Bango Ximbir Ewo x Diara Alexandrian Sun Dog) chov. a maj.: A.Lazarovová